DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Soul Tree Revitalizujúci šampón s triphalou, henou a shikakai pre normálne až mastné vlasy

Triphala v ajurvédskej prírodnej medicíne označuje trojkombináciu plodov rastlín haritaki, bibhitaki a amly. 

Amla, známa tiež pod menom indický egreš, sa v ajurvéde využíva pre svoje terapeutické účinky, hlavne pri problémoch s vlasmi ako vypadávanie, strata lesku či poštiepené končeky. Tým, že amla pôsobí skutočne do hĺbky pokožky hlavy, vyživuje vlasové folikuly, ktoré sa tak môžu regenerovať. Okrem iného má tiež protizápalové a antibakteriálne účinky čím napomáha k celkovému zlepšeniu stavu pokožky hlavy. Amlový olej je veľmi bohatý na vitamín C, pomáha zlepšovať krvný obeh, bojovať proti lupinám a zlepšovať zdravie pokožky hlavy. Taktiež je silným antioxidantom, pomáha predchádzať predčasnému šediveniu, zlepšuje zdravie vlasov, a tiež zabraňuje ich poškodeniu.

Bibhitaki prispieva k silnejším vlasovým koreňom, minimalizuje vypadávanie vlasov a taktiež chráni vlasy pred predčasným šedivením. Triphala môže tiež odstrániť lupiny, čo je pomerne častá príčina vypadávania vlasov.

Haritaki napomáha obnoviť optimálnu hladinu pH pokožky hlavy, bojuje proti vypadávaniu vlasov. Vďaka svojim protiplesňovým a antibakteriálnym účinkom je efektívnym pomocníkom v boji proti infekciám pokožky hlavy spôsobených atopickou dermatitídou, vrátane problémov, ako sú lupiny či ekzém.

Doplňte vlasom výživu a revitalizujte ich pomocou šampónu s triphalou, henou a shikakai od Soul Tree, ktorý je doslova vitamínovou bombou pre vaše vlasy.