DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Aloe Vera

Aloe vera je rastlina, ktorej gélová dužina sa v prírodnej medicíne využíva už po tisícky rokov.

Jej hlavnou úlohou je ochrana kožných buniek, ich regenerácia a urýchlenie procesu hojenia. Okrem toho má protizápalové účinky a pomáha odstraňovať akné. Aj menej ako 1% výťažku z Aloe vera napomáha zlepšiť a uzdraviť našu pokožku zo dňa na deň. 

Ďalším účinkom je zlepšenie hydratácie pleti, urýchlenie a zvýšenie tvorby nových buniek a zlepšenie regenerácie. Aloe preniká pokožkou až štyrikrát rýchlejšie ako voda. Je to skvelý hydratant, kedže má schopnosť schladiť suchú pokožku a dodať jej potrebnú vlhkosť. Obsahuje množstvo potrebných a účinných latok ako polysacharidy, minerály (vápnik, magnézium, zinok, selén), vitamíny, aminokyseliny a flavonoidy.

Máte problém s vyrážkami, ktoré sa na vašej pokožke objavia ihneď po holení či depilácii? Vyskúšajte odstrániť nežiaduce ochlpenie použitím gélu s Aloe Vera. Je vhodný pre ženy aj mužov, na problematický typ pleti so sklonom k vyrážkam, ekzémom, pri zápalových procesoch, po slnení, spomínanom holení, pri poškodení pokožky či pri rôznych alergických reakciách.

Ďalšie výhody použitia Aloe vera v sebe zahŕňajú aj redukciu vrások a regeneráciu našich buniek. Tiež chráni pred škodlivým prostredím, voľnými radikálmi a rôznymi zmenami počasia. 

 

Vyskúšajte naše opaľovacie prípravky s aloe vera: 

Opaľovacie mlieko s aloe vera s ochranným faktorom 30+ SPF UVA/UVB - 100 ml

Vyživujúce pleťové mlieko s ochranným faktorom SPF 30 – ranný nektár - 120 ml

Detský opaľovací krém s ochranným faktorom SPF 20 UVA/UVB s aloe vera – 50 g