DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Prečo Organica Beauty

Na našich cestách do Indie sme prišli do kontaktu s prírodnou, ajurvédskou kozmetikou a zistili sme, že funguje neporovnateľne lepšie než bežná, komerčná kozmetika dostupná u nás, z toho dôvodu, že plní hlavne terapeutický charakter. Ajurvéda je totiž 5000 rokov starý osvedčený systém indickej prírodnej medicíny. Naša obľuba v ajurvédskych prípravkoch pre zdravie a krásu prerástla do túžby umožniť aj iným ľuďom na Slovensku spoznať silu prírodnej kozmetiky, a tiež začať naše podnikanie v niečom zmysluplnom.

Tým, že sme založili OrganicuBeauty sme sa začali ešte viac zaujímať o zloženie kozmetických výrobkov a o to, aký dopad majú chemické látky obsiahnuté v kozmetike na zdravie človeka, ako aj na životné prostredie. Koža je najväčší ľudský orgán a až okolo 40 % toxínov príjímame do nášho tela práve cez kožu, vďaka tomu, že si dennodenne na seba nanášame deriváty z ropy a ďalšie zdraviu nebezpečné, často karcinogénne látky ukryté pod nevysloviteľnými názvami v zozname zložiek na kozmetických obaloch.

 

OrganicaBeauty má za cieľ zvýšiť povedomie ľudí o škodlivosti týchto látok, a aj o ich enviromentálnom dopade a poskytnúť prírodnú alternatívu starostlivosti o pleť, telo a vlasy. Nachádzame sa v kritickom období dejín Zeme, kedy prechod na ekologickejší, udržateľnejší spôsob života, nie je iba trend, no nevyhnutnosť k tomu, aby bola naša planéta úžasným miestom pre život, nie len pre nás ale aj pre nadchádzajúce generácie.

Naše tri pionierske značky pochádzajú z Indie a sú organické a/ alebo aj zároveň ajurvédske. Náš sortiment značiek budeme postupne rozširovať so zámerom priniesť Vám vždy to najlepšie čo daný región v oblasti organickej krásy ponúka.

 

PREČO ORGANICA BEAUTY?

 • Spolupracujeme výhradne s certifikovanými organickými a/alebo ajurvédskymi kozmetickými značkami

 • Značky, ktoré prinášame sú novinkou na našom trhu

 • Sú overené, bezpečné a väčšina z nich je certifikovaná medzinárodnými certifikátmi

 • Dbáme na to, aby produkty v našom e-shope boli striktne bez obsahu toxických látok, ako deriváty z ropy a petrochemické látky

 • Mnohé produkty z nášho sortimentu plnia nielen kozmetický ale aj terapeutický charakter

 • V žiadnom prípade nespolupracujeme so značkami, ktoré testujú svoje výrobky na zvieratách alebo nakupujú suroviny, ktoré boli testované na zvieratách

 • Všetky naše produkty sú 100% vegetariánske alebo vegánske

 • Značky, s ktorými spolupracujeme sa aktívne podieľajú na projektoch zlepšovania životného prostredia a živobytia malých farmárov.

 • Zložky produktov, ktoré nájdete na našom e-shope sú získavané etickým spôsobom z nekontaminovaných oblastí, ekologických fariem a od malých farmárov, ktorým sú vyplácané férové mzdy za ich produkciu

 • Zložky, obsiahnuté v produktoch ktoré ponúkame, nepredstavujú hrozbu pre morský život a nekontaminujú vodné zdroje.

 • Značky, s ktorými spolupracujeme získavajú suroviny z obnoviteľných zdrojov a zaoberajú sa otázkou udržateľnosti.

 • Produkty sú balené v obaloch z recyklovateľného plastu, v sklenených nádobách, prípadne v obaloch z recyklovaného kartónu.