DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Prečo Organica Beauty

Na našich cestách do Indie sme prišli do kontaktu s prírodnou, ajurvédskou kozmetikou a zistili sme, že funguje neporovnateľne lepšie než bežná, komerčná kozmetika dostupná u nás, z toho dôvodu, že plní hlavne terapeutický charakter. Ajurvéda je totiž 5000 rokov starý osvedčený systém indickej prírodnej medicíny. Naša obľuba v ajurvédskych prípravkoch pre zdravie a krásu prerástla do túžby umožniť aj iným ľuďom na Slovensku spoznať silu prírodnej kozmetiky, a tiež začať naše podnikanie v niečom zmysluplnom.

Tým, že sme založili OrganicuBeauty sme sa začali ešte viac zaujímať o zloženie kozmetických výrobkov a o to, aký dopad majú chemické látky obsiahnuté v kozmetike na zdravie človeka, ako aj na životné prostredie. Koža je najväčší ľudský orgán a až okolo 40 % toxínov príjímame do nášho tela práve cez kožu, vďaka tomu, že si dennodenne na seba nanášame deriváty z ropy a ďalšie zdraviu nebezpečné, často karcinogénne látky ukryté pod nevysloviteľnými názvami v zozname zložiek na kozmetických obaloch.

 

OrganicaBeauty má za cieľ zvýšiť povedomie ľudí o škodlivosti týchto látok, a aj o ich enviromentálnom dopade a poskytnúť prírodnú alternatívu starostlivosti o pleť, telo a vlasy. Nachádzame sa v kritickom období dejín Zeme, kedy prechod na ekologickejší, udržateľnejší spôsob života, nie je iba trend, no nevyhnutnosť k tomu, aby bola naša planéta úžasným miestom pre život, nie len pre nás ale aj pre nadchádzajúce generácie.

Naše tri pionierske značky pochádzajú z Indie a sú organické a/ alebo aj zároveň ajurvédske. Náš sortiment značiek budeme postupne rozširovať so zámerom priniesť Vám vždy to najlepšie čo daný región v oblasti organickej krásy ponúka.

 

PREČO ORGANICA BEAUTY?

 • Spolupracujeme výhradne s certifikovanými organickými a/alebo ajurvédskymi kozmetickými značkami

 • Značky, ktoré prinášame sú novinkou na našom trhu

 • Sú overené, bezpečné a väčšina z nich je certifikovaná medzinárodnými certifikátmi

 • Dbáme na to, aby produkty v našom e-shope boli striktne bez obsahu toxických látok, ako deriváty z ropy a petrochemické látky

 • Mnohé produkty z nášho sortimentu plnia nielen kozmetický ale aj terapeutický charakter

 • V žiadnom prípade nespolupracujeme so značkami, ktoré testujú svoje výrobky na zvieratách alebo nakupujú suroviny, ktoré boli testované na zvieratách

 • Všetky naše produkty sú 100% vegetariánske alebo vegánske

 • Značky, s ktorými spolupracujeme sa aktívne podieľajú na projektoch zlepšovania životného prostredia a živobytia malých farmárov.

 • Zložky produktov, ktoré nájdete na našom e-shope sú získavané etickým spôsobom z nekontaminovaných oblastí, ekologických fariem a od malých farmárov, ktorým sú vyplácané férové mzdy za ich produkciu

 • Zložky, obsiahnuté v produktoch ktoré ponúkame, nepredstavujú hrozbu pre morský život a nekontaminujú vodné zdroje.

 • Značky, s ktorými spolupracujeme získavajú suroviny z obnoviteľných zdrojov a zaoberajú sa otázkou udržateľnosti.

 • Produkty sú balené v obaloch z recyklovateľného plastu, v sklenených nádobách, prípadne v obaloch z recyklovaného kartónu.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie