DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

SoulTree – Certifikáty

BDIH

V dnešnej dobe je pojem „prírodný produkt“ pre starostlivosť o pleť to čo predáva, avšak tento pojem je často voľne a nepresne používaný. Jedným jednoduchým testom toho či je produkt prírodný je hľadať certifikáciu od renomovaného akreditačného orgánu, ako je napríklad BDIH, nemeckej asociácie priemyselných spoločností a obchodných spoločností pre liečivá, výrobky zdravotnej starostlivosti, potravinové doplnky a výrobky osobnej hygieny.

Účelom BDIH, ktorá bola založená v roku 2001, bolo vyvinúť priemyselný štandard, podľa ktorého by sa výrobky mohli certifikovať ako „prírodné“, a následne monitorovať a certifikovať dodržiavanie tohto štandardu. Certifikácia zo strany BDIH zabezpečuje, že zúčastnení výrobcovia majú zodpovednosť dodržiavať prísne normy, ktoré sú vysoko uznávané na medzinárodnej úrovni, a čo je dôležité, umožňujú spotrebiteľom vyhnúť sa nákupu a používaniu neoverených výrobkov, ktoré sa považujú za „prírodné“, ale v skutočnosti to tak nemusí byť.

 

Všetky produkty SoulTree sú vyrábané v súlade so smernicami a normami BDIH. Takže keď uvádzame, že produkty SoulTree sú „100% prírodné“, máme osvedčenie BDIH, ktoré to dokazuje. A čo je najdôležitejšie, naši zákazníci vedia, že produkty SoulTree nie sú len „možno“ bezpečné alebo „väčšinou“ prírodné - sú 100% prírodné. V roku 2002 sa päť hlavných európskych organizácií pre stanovovanie noriem v oblasti organických a prírodných kozmetických výrobkov zišlo s cieľom harmonizovať svoje príslušné normy a ustanoviť normu COSMOS, ktorá by bola jednotnou medzinárodnou normou určenou na zabezpečenie integrity a transparentnosti. Medzi ne patrili BDIH (Nemecko), BIOFORUM (Belgicko), COSMEBIO & ECOCERT (Francúzsko), ICEA (Taliansko) a SOIL ASSOCIATION (Spojené kráľovstvo).COSMOS NATURAL Dekoratívne produkty SoulTree, ako napr. BB krémy, lesky na pery a riasenky sú certifikované ako „prírodné“ certifikátom Cosmos Natural.

 

Kampaň za bezpečnú kozmetiku

Značka SoulTree je hrdá na to, že je súčasťou Kampane za bezpečnú kozmetiku, iniciatívy zameranej na odstránenie nebezpečných chemikálií spojených s nepriaznivými zdravotnými účinkami, ktoré sú prítomné v kozmetických výrobkoch a výrobkoch osobnej starostlivosti. Na podporu prísnejšieho federálneho dohľadu, regulácie kozmetického priemyslu a bezpečnejších produktov osobnej starostlivosti sa produkty SoulTree vyrábajú z prírodných prísad.

Zároveň sa na ich výrobu nepoužívajú škodlivé prísady, ako sú zložky na báze ropy, SLS / SLES, silikóny, parabény, DEA / TEA, fenoxyetanoly. , umelé vône alebo farbivá, ktoré sa v kozmetických produktoch bežne využívajú.Správna výrobná prax (GMP – Good Manufacturing Practices)SoulTree bolo tiež udelené osvedčenie o správnej výrobnej praxi (GMP), ktoré vydalo oddelenie ajurvédy ministerstva zdravotníctva indickej vlády - čo potvrdzuje, že naše výrobné procesy dodržiavajú prísne hygienické normy. 

 

Certifikát 1 

 

Certifikát 2