DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Zdravé podpazušie s Juicy Chemistry

Rozlúčte sa so zlým zápachom tela pomocou  jedinečného zloženia dezodorantu od Juicy Chemistry. Možno sa pýtate prečo používať čisto prírodný dezodorant? Po prvé, dezodoranty neprerušujú prirodzený detoxikačný proces tela, tak ako to robia antiperspiranty.

Antiperspiranty s hliníkom ako hlavnou zložkou spolu s ďalšími škodlivými zložkami sú potenciálnymi „upchávačmi“ pórov a bránia úniku toxínov z vášho tela, čo sa z dlhodobého hľadiska môže ukázať ako veľmi nebezpečné a dokonca aj karcinogénne. Dokonca aj komerčne dostupné dezodoranty obsahujú škodlivé prísady a plyny, ako je chlórfluórovaný uhľovodík, ktorý nie je dobrý pre pokožku ani pre životné prostredie, a niektoré iné obsahujú alkohol a umelé vône, o ktorých sa dokázalo, že narušujú endokrinný systém, a sú karcinogénne. Naopak, prírodné dezodoranty, ktoré neobsahujú najrôznejšie škodlivé prísady, iba maskujú pach tela bez toho, aby bránili prirodzenej detoxikácii a sú nepochybne tou pravou voľbou pre vašu drahocennú pleť. ????????????

Vyskúšajte prírodný dezodorant Juicy Chemistry s horkým pomarančom a muškátom geránium v originálnom ekologickom obale z kartónu.

 

deodorant