DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky"). A ak chcete 10 % ZĽAVU, použite kód: MDZ10

Zdravé podpazušie s Juicy Chemistry

Rozlúčte sa so zlým zápachom tela pomocou  jedinečného zloženia dezodorantu od Juicy Chemistry. Možno sa pýtate prečo používať čisto prírodný dezodorant?????‍♀️???? Po prvé, dezodoranty neprerušujú prirodzený detoxikačný proces tela, tak ako to robia antiperspiranty. Antiperspiranty s hliníkom ako hlavnou zložkou spolu s ďalšími škodlivými zložkami sú potenciálnymi „upchávačmi“ pórov a bránia úniku toxínov z vášho tela, čo sa z dlhodobého hľadiska môže ukázať ako veľmi nebezpečné a dokonca aj karcinogénne.Dokonca aj komerčne dostupné dezodoranty obsahujú škodlivé prísady a plyny, ako je chlórfluórovaný uhľovodík, ktorý nie je dobrý pre pokožku ani pre životné prostredie, a niektoré iné obsahujú alkohol a umelé vône, o ktorých sa dokázalo, že narušujú endokrinný systém, a sú karcinogénne. Naopak, prírodné dezodoranty, ktoré neobsahujú najrôznejšie škodlivé prísady, iba maskujú pach tela bez toho, aby bránili prirodzenej detoxikácii a sú nepochybne tou pravou voľbou pre vašu drahocennú pleť. ????????????

Vyskúšajte prírodný dezodorant Juicy Chemistry s horkým pomarančom a muškátom geránium v originálnom ekologickom obale z kartónu.