DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Zbavte sa nadmerného vypadávania vlasov s ajurvédskou rastlinou bhringraj!

 

Ak ste hľadali rôzne prírodné spôsoby podpory rastu zdravých vlasov,  je možné, že ste sa už stretli s pojmom „bhringraj“, ktorého doslovný názov v preklade zo sanskritu znamená „vládca vlasov“. Prínosy, ktoré rastlina bhringraj, má pre rast vlasov a na riešenie rôznych problémov vlasov sú dobre známe, a to najmä vo svete ajurvédy.

 

Čo je bhringraj?

Bhringraj, ktorý sa na Slovensku nazýva tiež neshodica, je bylina, ktorá sa pestuje po celom svete v tropických oblastiach, ako sú India, Brazília a Thajsko. Pochádza z čeľade astrovitej ,a vďaka svojim liečivým schopnostiam má obrovský význam v prírodnej medicíne, predovšetkým v indickej - ajurvédskej  a čínskej medicíne.  Celá rastlina bhringraj sa pýši nespočetnými prínosmi pre krásu vlasov, avšak jej najdôležitejšou časťou sú listy. Tie sú väčšinou sú sušené a ďalej zmiešavané s olejmi a inými prírodnými zmesami, aby boli užitočné a použiteľné na riešenie problémov vlasov a pokožky hlavy.

 

Prečo používať bhringraj?

V Indii sú deti od malička vedené k tomu, olejovať si vlasy aspoň dva krát týždenne na to, aby boli silné a zdravé. V mnohých rodinách je to to akýmsi  „víkendovým rituálom“ dopriať si olejovú masáž vlasov a tela predtým, než skočíte do vane. Posledný výskum znovu potvrdzuje výhody olejovania vlasov a vlasovej pokožky pre  dosiahnutie pevných vlasov a na podporu ich rastu. Ak sú listy bhringraju zmiešané s inými základnými prvkami, ako kravské mlieko, a prevedené do formy  terapeutického vlasového oleja, je to tým najlepším riešením pre všetky problémy spojené s vlasmi.

 

Pozrime sa na to, prečo by ste mali v prípade, že vás trápia problémy vlasov ako nadmerné vypadávanie, prejsť na TERAPEUTICKÝ VLASOVÝ OLEJ S RASTLINOM BHRINGRAJ ajurvédskej značky BIOTIQUE.

 

Bhringraj pre rast vlasov

Výskum dokazuje, že rastlina bhringraj podporuje rast zdravých vlasov. Ak navyše bojujete s vypadávaním vlasov, Bio terapeutický olej s bhringrajom od Biotique  obsahuje prírodný vitamín E, ktorý  pravidelným používaním pomôže zamedziť ich nademerné vypadávanie.

 

Proti lupinám

Bhringrajový vlasový olej má antimikrobiálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré pomáhajú redukovať lupiny, čím udrží vašu vlasovú pokožku zdravú a čistú.

 

Bez chemikálií

Väčšina bežných vlasových produktov je plná chemikálií, ktoré nielen poškodzujú vlasy, ale škodia aj pokožke hlavy. Olej na vlasy s bhringrajom je úplne prírodný a nebude mať nepriaznivé účinky na zdravie vašich vlasov.

 

Zdravé, lesklé vlasy

  Pravidelné používanie vlasového oleja s bhringrajom podporí rast nových, zdravých vlasových cibuliek, ktoré budú lesklé a pevné.  Olej tiež zabraňuje vysušovaniu a svrbeniu pokožky hlavy a dodáva vlasom vlahu, čím sa zredukuje ich krepatenie.

 

Prevencia predčasného šedivenia

Skoré šedivenie vlasov u mladých ľudí je v dnešnej dobe až príliš bežné. Dôvody siahajú od stresu a úzkosti až po genetickú predispozíciu. Bhringraj v kombinácii s niektorými ďalšími kľučovými ajurvédskymi bylinami a olejmi pomáha radikálne znižovať šedivenie vlasov.

 

Kto by nechcel zdravé, pevné a lesklé vlasy, ktoré budú považované za vašu korunu krásy? Vlasový olej s bhringrajom značky Biotique  je formulovaný s dôrazom na tieto veci. Je vyhotovený z extraktov z hojivých ajurvédskych rastlín, ako bhringraj, amla (indický egreš), butea, brahmi a sladké drievko, namiešaných v kravskom a koziom mlieku, ktoré sú účinné pri liečbe nadmerného padania vlasov a alopécie (plešatenia). Tento olej navyše vyživí  vašu pokožku hlavy a dodá vlasom potrebnú hydratáciu, čo podporí rast nových, zdravých vlasov.  

 

Viac informácií o tomto terapeutickom oleji si môžete prečítať na:

Stimulačný terapeutický olej s rastlinou bhringraj, tzv. „kráľom vlasov“ - 120 ml

olejovanie vlasov