DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Zbavte sa nadmerného vypadávania vlasov s ajurvédskou rastlinou bhringraj!

 

Ak ste hľadali rôzne prírodné spôsoby podpory rastu zdravých vlasov,  je možné, že ste sa už stretli s pojmom „bhringraj“, ktorého doslovný názov v preklade zo sanskritu znamená „vládca vlasov“. Prínosy, ktoré rastlina bhringraj, má pre rast vlasov a na riešenie rôznych problémov vlasov sú dobre známe, a to najmä vo svete ajurvédy.

 

Čo je bhringraj?

Bhringraj, ktorý sa na Slovensku nazýva tiež neshodica, je bylina, ktorá sa pestuje po celom svete v tropických oblastiach, ako sú India, Brazília a Thajsko. Pochádza z čeľade astrovitej ,a vďaka svojim liečivým schopnostiam má obrovský význam v prírodnej medicíne, predovšetkým v indickej - ajurvédskej  a čínskej medicíne.  Celá rastlina bhringraj sa pýši nespočetnými prínosmi pre krásu vlasov, avšak jej najdôležitejšou časťou sú listy. Tie sú väčšinou sú sušené a ďalej zmiešavané s olejmi a inými prírodnými zmesami, aby boli užitočné a použiteľné na riešenie problémov vlasov a pokožky hlavy.

 

Prečo používať bhringraj?

V Indii sú deti od malička vedené k tomu, olejovať si vlasy aspoň dva krát týždenne na to, aby boli silné a zdravé. V mnohých rodinách je to to akýmsi  „víkendovým rituálom“ dopriať si olejovú masáž vlasov a tela predtým, než skočíte do vane. Posledný výskum znovu potvrdzuje výhody olejovania vlasov a vlasovej pokožky pre  dosiahnutie pevných vlasov a na podporu ich rastu. Ak sú listy bhringraju zmiešané s inými základnými prvkami, ako kravské mlieko, a prevedené do formy  terapeutického vlasového oleja, je to tým najlepším riešením pre všetky problémy spojené s vlasmi.

 

Pozrime sa na to, prečo by ste mali v prípade, že vás trápia problémy vlasov ako nadmerné vypadávanie, prejsť na TERAPEUTICKÝ VLASOVÝ OLEJ S RASTLINOM BHRINGRAJ ajurvédskej značky BIOTIQUE.

 

Bhringraj pre rast vlasov

Výskum dokazuje, že rastlina bhringraj podporuje rast zdravých vlasov. Ak navyše bojujete s vypadávaním vlasov, Bio terapeutický olej s bhringrajom od Biotique  obsahuje prírodný vitamín E, ktorý  pravidelným používaním pomôže zamedziť ich nademerné vypadávanie.

 

Proti lupinám

Bhringrajový vlasový olej má antimikrobiálne a protiplesňové vlastnosti, ktoré pomáhajú redukovať lupiny, čím udrží vašu vlasovú pokožku zdravú a čistú.

 

Bez chemikálií

Väčšina bežných vlasových produktov je plná chemikálií, ktoré nielen poškodzujú vlasy, ale škodia aj pokožke hlavy. Olej na vlasy s bhringrajom je úplne prírodný a nebude mať nepriaznivé účinky na zdravie vašich vlasov.

 

Zdravé, lesklé vlasy

  Pravidelné používanie vlasového oleja s bhringrajom podporí rast nových, zdravých vlasových cibuliek, ktoré budú lesklé a pevné.  Olej tiež zabraňuje vysušovaniu a svrbeniu pokožky hlavy a dodáva vlasom vlahu, čím sa zredukuje ich krepatenie.

 

Prevencia predčasného šedivenia

Skoré šedivenie vlasov u mladých ľudí je v dnešnej dobe až príliš bežné. Dôvody siahajú od stresu a úzkosti až po genetickú predispozíciu. Bhringraj v kombinácii s niektorými ďalšími kľučovými ajurvédskymi bylinami a olejmi pomáha radikálne znižovať šedivenie vlasov.

 

Kto by nechcel zdravé, pevné a lesklé vlasy, ktoré budú považované za vašu korunu krásy? Vlasový olej s bhringrajom značky Biotique  je formulovaný s dôrazom na tieto veci. Je vyhotovený z extraktov z hojivých ajurvédskych rastlín, ako bhringraj, amla (indický egreš), butea, brahmi a sladké drievko, namiešaných v kravskom a koziom mlieku, ktoré sú účinné pri liečbe nadmerného padania vlasov a alopécie (plešatenia). Tento olej navyše vyživí  vašu pokožku hlavy a dodá vlasom potrebnú hydratáciu, čo podporí rast nových, zdravých vlasov.  

 

Viac informácií o tomto terapeutickom oleji si môžete prečítať na:

Stimulačný terapeutický olej s rastlinou bhringraj, tzv. „kráľom vlasov“ - 120 ml

olejovanie vlasov

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie