DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou.

YARROWAY FARM a Juicy Chemistry

JUICY CHEMISTRY, prvá indická značka organickej kozmetiky certifikovaná ako organická francúzskym certifikátom ECOCERT získava ingrediencie do svojich produktov od malých farmárov a certifikovaných organických fariem po celom svete. Jedným z ich hlavných dodávateľov 100% prírodných zložiek je organická farma YARROWAY FARM, neďaleko mesta Mysore v juhoindickom štáte Karnataka. Farmu vedú vyučení a certifikovaní farmári Kabir Cariappa a Anjali Rudraraju, ktorá sa vzdala práce manažérky v New Yorku, aby sa vrátila domov do Indie a venovala sa udržateľnému farmárstvu. Táto dvojica presadzuje biodynamický model udržateľného farmárstva, a verí „v regeneratívnu formu poľnohospodárstva, kde je farma živou bytosťou, ktorá spolupracuje so životným prostredím a jej bytosťami, aby tvorila zdravú, živú pôdu a produkovala plodiny, ktoré vyživujú ľudstvo.“ Na tejto organickej farme sa okrem iného pestujú zemiaky a uhorky pre ručne vyrábané mydlá Juicy Chemistry, ktoré sú vďaka vysokému obsahu prírodných olejov vhodné nie len na telo ale aj na jemné čistenie tváre.

Podrobné informácie a zloženie mydiel Juicy Chemistry nájdete na našej stránke:

https://www.organicabeauty.eu/mydla/

Viac informácií o farme Yarroway farm sa dočítate na ich oficiálnej webstránke: https://yarrowayfarm.com/

 

#organicabeauty #yarrowayfarm #juicychemistry #certifikovanakozmetika #prirodnakozmetika #organickefarmarstvo #veganskakozmetika #bezchemikalii #organickemydla #netestovanenazvieratach #rucnerobene #handmade #crueltyfree #veganskincare #madeinindia #veganskincare

 

Koža je najväčší ľudský orgán, a preto by sme mali dbať na to, čo na ňu nanášame. Až 40% toxínov prechádza do tela práve cez kožu. Ručne vyrábané mydlá Juicy Chemistry sú 100% vegánske, netestované na zvieratách, úplne bez pridania konzervačných látok, geneticky modifikovaných prísad, bez parabénov, sulfátov, umelých farbív a iných chemikálií. Balené v ekologických obaloch.