DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky"). A ak chcete 10 % ZĽAVU, použite kód: MDZ10

Vyzbrojte pokožku pred zimou s telovými maslami Juicy Chemistry

Nie len v horúcich letných dňoch ale aj v období zimy je naša pleť vysušovaná, a to z nasledujúcich dôvodov. Tým, že je vonku často nehostinné, chladné a mrzuté počasie, máme tendenciu prekurovať miestnosti a sprchovať sa v príliš horúcej vode, čo môže viesť k vysušovaniu, popraskaniu a svrbeniu kože. Pre toto ročné obdobie je vhodné ošetrovať pokožku tela prípravkami s hutnejšou, mastnejšou konzistenciou a vysokým obsahom prírodných aktívnych látok, ako bambucké a kakaové maslo, mandľový či šípkový olej, ktoré hĺbkovo vyživujú a regenerujú pokožku z vnútra.

Telové maslá certifikovanej organickej značky Juicy Chemistry sú perfektnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú 100 % prírodnú variantu, bez akýchkoľvek parabénov, sulfátov, syntetických zložiek, umelých farbív, konzervantov či prísad živočíšneho pôvodu. Sú ručne vyrábané z orechových masiel a esenciálnych olejov, čím sa stávajú ultra hydratujúce, no zároveň nezanechávajú na pokožke mastný film. Čerešničkou na torte sú elegantné, recyklovateľné obaly z tmavého skla, ktoré chránia vzácne oleje pred oxidáciou.

 

https://www.organicabeauty.eu/telove-mlieka/