DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Recyklovateľné obaly značky Juicy Chemistry

Ako  značka Juicy Chemistry balí svoje produkty s ohľadom na udržateľnosť životného prostredia?

 

Odpoveď priamo od majiteľky Meghy Asher:

 

"Ako značka šetrná k životnému prostrediu je nevyhnutné, aby sme používali nielen najkvalitnejšie organické prísady, ale aj trvalo udržateľné obaly, ktoré na naše životné prostredie nevyvíjajú tlak. Za posledný rok sme znížili našu spotrebu plastov na obaly o 90%!

 

Ak ste boli starými zákazníkmi, vedeli by ste, ako sme sa vyvíjali v oblasti balenia v poslednom polroku, len aby sme sa posunuli smerom k plne ekologickým možnostiam. Teraz sme sa úplne presunuli na trvalo udržateľné obaly. Väčšina z našej ponuky je balená do sklenených nádob a fliaš, niektoré produkty sú dodávané v recyklovaných papierových obaloch, ako sú naše dezodoranty a suché šampóny, a zvyšné, ktoré zahŕňajú tekuté šampóny a telové mydlá, sa dodávajú v PET G fľašiach, ktoré zodpovedajú normám ECOCERT.

 

Napriek tomu, že sú naše výrobky balené v odolných sklenených nádobách / fľašiach, máme sekundárne balenie, ktoré zaisťuje, aby sa produkt pri dlhých prepravách nepoškodil. Vonkajšia škatuľa je dodávaná s vnútorným kartónovým puzdrom, ktoré pomáha držať výrobok na mieste a obmedzuje jeho pohyb na cestách.

 

Ako vyžaduje ECOCERT, naši dodávatelia obalov zdieľajú podrobnosti o tom, čo presne sa týka výroby obalového materiálu a jeho procesu. Je overené a potvrdené, že materiály neobsahujú ožarovanie, ošetrenie kyselinou ani žiadny proces, ktorý ECOCERT zakazuje.

A to nie je všetko, obal, v ktorom prijímame naše materiály, je tiež udržateľný a ekologický.

Avšak tu to nekončí, budeme sa neustále vyvíjať, aby sme zaistili, že naše obaly sú ešte šetrnejšie voči životnému prostrediu,SOR aby boli minimálne, opakovane použiteľné a recyklovateľné."

 

SORTIMENT PRODUKTOV JUICY CHEMISTRY 

 

 

 geranium deoJC neroli body butter