DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Ocenenie Juicy Chemistry - podnikateľ roka

V piatok 6.marca 2020 si na podujatí Enterpreneur of the Year  (EOTY) – podnikateľ roka, v svojom domovskom meste Coimbatore, prevzala ocenenie „Vychádzajúci podnikateľ roka“  Megha Asher, majiteľka značky Juicy Chemistry, s ktorou spoluprecujeme. Podujatie sa konalo pod záštitou Enterpreneurs Organisation (EO) – Organizácia podnikateľov, čo je globálna organizácia so zastúpením v 61 krajinách s 191 pobočkami. Jednou z jej pobočiek je EO Coimbatore. Značka sa behom pár rokov vypracovala na prvú 100% organickú značku prírodnej kozmetiky v Indii, ktorá získala francúzsky certifikát ECOCERT COSMOS.

 

Takto svoje pocity zo získania prestížneho ocenenia popísala Megha Asher:

„Sme absolútne poctení, že sme obdržali ocenenie „Vychádzajúci podnikateľ roka 2020“ od váženej organizácie Enterpreneurs Organisation (Organizácia podnikateľov). Bola to fenomenálna cesta, to ako sme začínali z našej kuchyne s 5000 indických rupí (ca. 60 EUR) a snom zmeniť to, ako je v Indii ponímaný priemysel krásy a kozmetiky. Spomedzi mnohých rolí, ktoré som ako podnikateľ plnila, najviac napĺňajúce bolo spoznávanie našich zákazníkov takmer na osobnej úrovni, interakcia so zákazníkmi a učenie sa od nich všetkých. Teším sa na našu cestu vpred a vašu podporu pri šírení posolstva zjednoduchšenej organickej starostlivosti o pleť a vlasy čo najväčšiemu počtu ľudí. P.S: Toto je môj otec, môj hrdina a najproduktívnejší podnikateľ akého poznám, ktorý za nami priletel, len aby nás podporil. Ďakujem, rodina!“

 

PRÍBEH ZNAČKY JUICY CHEMISTRY 

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie