DOPRAVA ZDARMA už od 39,90 € pri platbe kartou. (Neplatí pri doprave ,,Slovak Parcel Service - objemné balíky").

Ako regenerovať pleť počas spánku

Spánok zohráva veľmi dôležitú úlohu v zdraví človeka a vplýva na každý jeden orgán v ľudskom tele, vrátane kože. Pretože koža je orgán, ktorý nikdy nespí...

Zatiaľ, čo počas dňa je naša pokožka neustále v ochrannom režime, bojuje proti škodlivým UV lúčom a oxidantom v ovzduší, noc je čas, keď koža prechádza do režimu seba-obnovovania a regenerácie. Na to, aby sme podporili proces regenerácie kožných buniek a efektívne využili hodiny spánku na zlepšenie kvality pleti, je dôležité dodať pleti potrebné živiny práve počas noci. Prečo? Pretože v noci sa zvyšuje tvorba nových, zdravých kožných buniek a pokožka má dostatok času pracovať so živinami, ktoré jej dodáme. Povedzme si, nie je úžasná už len tá predstava, že zatiaľ, čo my spíme, naša koža usilovne pracuje na tom, aby sme sa vyspali do krásy?

Aby sme z tohto procesu regenerácie kožných buniek vyťažili čo najviac, a zachránili našu pleť počas dní, kedy nemôžeme ani ,,oko zažmúriť“, sú tu nočné krémy a séra, vyhotovené práve na tento účel.

Anti-agingový a vyživujúci krém s pšeničnými klíčkami, od ajurvédskej značky Biotique, je plný vitamínov A, B, C, D a E, ktoré sú dôležité pre úspešné omladenie pleti, regeneráciu kožných buniek a doplnenie nutrientov počas spánku. Bojuje proti strate vlahy a prehlbovaniu sa vrások. Výsledkom je hladká, spevnená a hydratovaná pleť.

 

CHCEM VEDIEŤ VIAC O ZLOŽENÍ A ÚČINKOCH TOHTO KRÉMU

 biotique wheatgerm cream